Sosyal Medya Linklerimiz:

Hakkımızda

Tedmak Danışmanlık ve Makine

TEDMAK Danışmanlık ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerine Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşlarından Sabancı Holding bünyesindeki ÇİMSA Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile AKÇANSA Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. fabrikalarının Bakım Geliştirme Projelerine danışmanlık hizmeti vererek başlamıştır. Şirketimiz deneyimli kadrosuyla, danışmanlık ve proje yönetimi çalışmalarını, diğer sektörlere de taşıyarak büyümeye devam etmektedir.

Firmamız kurduğu yurt içi ve yurt dışı bağlantılarıyla ve güçlendirdiği kadrosuyla, danışmanlık hizmetleri yanında, müşterilerine anahtar teslimi tesis, üretim ve paketleme hatları, tam otomasyon ve mühendislik projeleri de sunmaya başlamıştır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz: Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizle, hizmet verdiğimiz firmaların üretim, bakım, işçilik, yakıt ve enerji maliyetlerini düşürmek; çözüm odaklı özel projelerimizle, firmaların uluslararası standartlara uygun, kaliteli ve yüksek performansla üretim yapmalarını sağlayarak, artan rekabet ortamında kalıcı olmalarına destek vermektir.

Karşılıklı güven ortamında, iş ortaklarımıza sorunsuz hizmet sunmak ana politikamızdır.